Belaidžiai įkraunami šviestuvai – puiki dekoro detalė.

Šis apšvietimas puikiai tinka restoranų, kavinių, viešbučių stalų dekorui, namų naudojimui ar tiesiog vestuvių, renginių dekoravimui. Taip pat vienas iš sprendimų dekoruojant erdves lauke, kai oro sąlygos netinkamos vėjuotos ir galimai užgesintų įprastas žvakes.

Šviestuvai yra belaidžiai, todėl itin patogiai gali būti pernešami iš vienos vietos į kitą nesirūpinant dėl pajungimo. Įkrauti ant specialaus įkrovimo pado šviestuvai be pertraukos gali šviesti net iki 18 valandų. Galimos spalvų variacijos su skirtingomis spalvų pasikeitimo programomis bei pulteliu valdomas šviesos intensyvumas. Puikus pasirinkimas šį apšvietimą naudoti renginių ar vakarėlių metu. Šviestuvai, priešingai nei žvakės, į orą neišskiria jokių kenksmingų medžiagų, todėl yra ne tik labai patogūs, bet ir saugūs naudoti.

Elegancija, kuriai nereikalinga liepsna. LED belaidžiai, išmanieji stalo šviestuvai – tai apšvietimas suteikiantis jaukumo, bet kokiai aplinkai. LED šviestuvai spinduliuoja jaukumu. Šaltajam metų periodui įsibegėjus, kai norisi jaukumo ir šilumos, siūlome atsinaujinti ir įprastas žvakes pakeisti į belaidžius stalo šviestuvus. Šis apšvietimas puikiai tinka restoranų, kavinių, viešbučių stalų dekorui ar namų naudojimui. Šviestuvai turi keletas spalvų variacijų su skirtingomis programomis.

Mumis jau patikėjo: Courtyard Marriott (Vilnius), Materialiste (Vilnius), Sugamour, La Crepe (Vilnius) ir kt.

Belaidžiai pakraunami LED šviestuvai vis labiau populiarėjanti šviestuvų kategorija. Mėgstami dėl savo funkcionalumo, juos galima perkelti iš vienos vietos į kitą, galima įkrauti nuo USB jungties ir įkrovos užtenka ilgas veikimo valandas. Šviestuvai dažniausiai yra puikiai impregnuoti, hermetiški, tad puikiai tinka naudojimui ne tik vidaus patalpose, bet ir vakarojant terasoje su draugais.